skip to Main Content
+420 774 661 829 stranky@kranti.cz Osobní konzultace, bude možné objednat od podzimu, nyní využijte e-mailovou konzultaci. Kranti.

Potvrzení souhlasu

Od 25.5.2018 vstupuje v platnost nařízení o ochraně osobních údajů, GDPR nové normy pro uchovávání dat od Evropské Unie.

GDPR se rozumí nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

 Abych vám nadále mohla zasílat své e-maily, potřebuji nové zadání a potvrzení vaší e-mailové adresy, zároveň se zaškrtnutím účelu zpracování v níže uvedeném formuláři.

Nerada vás obtěžuji, ale musím ctít a dodržovat zákony a slibuji, že vám to zabere jen chviličku času. Možná vám v tom pomůže vědomí, že po tom všem spolu budeme v kontaktu a já vám budu moci zasílat nedělní vzkazy z karet a pokud si zaškrtnete tak i přání k svátku a narozeninám se vzkazem s karet.
 Jakmile si zde do formuláře vložíte svoji e-mailovou adresu, přijde vám automaticky další e-mail, který se jmenuje dejte mi minutku a tam je třeba potvrdit kliknutím, že to jste skutečně vy, kdo zadal adresu. Teprve pak systém nastaví v mé databázi, že jste vše potvrdili a jste v mé evidenci s konkrétním účelem zpracování osobních údajů.
 V případě, že již nebudete chtít v budoucnu dostávat mé e-maily, jednoduše se odhlásíte. Odhlášení je možné v každém e-mailu.
Kontakty bez přidaného potvrzení budu 24.5. 2018 mazat z databáze, abych neporušovala nový zákon.
Děkuji za vaši trpělivost a čas.
S láskou a úctou Kranti

 

This Post Has 6 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top