skip to Main Content
+420 774 661 829 stranky@kranti.cz

Pomoc pro vás

Jsem tu proto, abych vám pomohla s jakýmkoliv trápením, které vás tíží. Ať už jde o psychickou nebo fyzickou bolest, ráda se s vámi spojím, abychom společně našli příčinu nesnází a vyřešili je.

V dnešním světě plném stresu a hektických chvil se snadno dostaneme do duševní nepohody, která může snadno vyústit i v nějaký hlubší problém.

Ať už v sobě nesete jakékoliv trápení, jsem tu od toho, abych vám pomohla najít vnitřní klid a spokojenost.

Všechny služby, které nabízím, je možné provést jak formou osobního setkání, tak po Skype, telefonicky či e-mailem z pohodlí domova, kde se cítíte nejlépe.

Někdy stačí k vyřešení problému pouze jedna konzultace, někdy je to trochu složitější a je jich zapotřebí více. Při každé takové pomoci vás budu od začátku do konce provázet, dokud nebude vše v pořádku, přesně tak, jak má.

Sem tam se také objeví něco neodkladného, co vám nedá spát. Od toho je tu má služba pohotovost, kdy vás nasměruji na správnou cestu k vyřešení vašeho problému.

Má pomoc se však netýká jen jedinců. Přeji si, aby v každém vztahu fungovala harmonie, úcta a vzájemné pochopení, které upevňují lásku. Pokud cítíte, že v této oblasti potřebujete řešení něčeho, co sami nedokážete vyřešit, věřím, že je v mých rukou schopnost vám pomoci a dovést váš vztah k partnerské pohodě.

A někdy může být semínko vašich potíží zaseto hluboko v minulosti, dokonce i daleko předtím, než jaké je datum ve vašem rodném listě. V tom případě volím možnost nahlédnutí do vašich minulých životů a aktuálních karmických uzlů.

Vnitřní roztržitost, stavy beznaděje, strachy, malé sebevědomí či ztrátu radosti rozkryjeme při diagnostice čaker , která nám ukáže, jak z toho ven a jakým způsobem provádět harmonizaci čaker.

Pokud nevíte, jaký produkt zvolit na vaše potíže, napište mi e-mail a já vám poradím.

Možná, než se poznáme vám přijde vhod má podpora v podobě nedělních vzkazů z karet na příští týden –
Objednat si můžete psaný, mluvený nebo kombinaci obou dvou.

Mé heslo je: Cesta moudrosti je cesta z mysli do srdce

 

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top