skip to Main Content
+420 774 661 829 stranky@kranti.cz

Letní předpověď od Naveeny

Jaké bude léto

aneb 

letní předpovědi pro sluneční znamení

 

Beran (20. 3. – 20. 4.)

Klíčová slova: štěstí, nová práce, peníze, dobré zprávy

Léto přináší těmto zrozencům příležitosti ke změnám a to ve všech oblastech života. Zda jich využijí je pouze na nich. Budou potřebovat praktičnost pro zařizování různých věcí. Může je čekat povýšení, pracovní nabídky, finanční podpora i nákup nebo prodej nemovitostí. Také bude příznivá oblast vzdělávání – úspěch při zkouškách a celkově krok vzhůru v životě, jenž přinese odměnu. Opatrnost se vyplatí při cestování – hrozí nevolnosti a zdravotní potíže!

Býk (20. 4. – 21. 5.)

Klíčová slova: partnerství, přitažlivost, spřízněné duše, přátelství

Býci budou přitahovat spřízněnou duši nebo jiného podobného ducha, který sdílí jejich hodnoty a chová vůči nim ryzí city. Bude se jednat o vyvážený vztah, v němž se rovnoměrně dává i bere. To může být současný nebo budoucí partner, případně kreativní či obchodní partnerství, které přinese štěstí a harmonii. Važte si dobrého přátelství a oceňujte ho, ať jde o kohokoliv. Opatrnost bude třeba při uzavírání smluv – pozor, ať odlišíte podvodné jednání!

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Klíčová slova: odhodlání, sebejistota, síla vůle, cesty, pohyb, energie

Blížence čeká v létě úspěch a nový směr – už bylo učiněno v minulosti rozhodnutí a teď je načase pokračovat dál. Budou odhodláni dosáhnout vytyčeného cíle. Pokud zůstanou nohama na zemi, absolvují „cestu“ v pořádku. Čeká je významná cesta nebo období rozhodnosti a energie. Jejich sebejistota je úspěšně provede jejich osobními projekty. Mají schopnost překonat všechny překážky a uspět. Mají nad sebou vesmírnou ochranu a k dispozici mystické nástroje. Opatrnost bude třeba při nakládání s financemi – přemýšlejte, za co utrácíte!

 

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Klíčová slova: začátky, spontánnost, víra, dobrodružství, svoboda, riziko

Raky čeká v létě velká příležitost začít znovu, pokud se rozhodnou podstoupit předem známé riziko, mohou realizovat. Naskytne se jim možnost jít novým směrem, který nabídne svobodu a dobrodružství, ovšem bude třeba pečlivě vše zvážit. Taktéž mohou mít nutkání udělat něco výstředního a nezvyklého, bez ohledu na jejich věk. Budou mít štěstí a vyváznou z problémové situace. Opatrnost vyžaduje oblast zdravotní –  pečujte o své zažívací ústrojí!

Lev (22. 7. – 23. 8.)

Klíčová slova: pohodlí, praktická pomoc, laskavost, vliv

Lvi mohou v létě očekávat praktickou podporu, laskavost a hmotné pohodlí. Pokud v poslední době zápasí s financemi, čeká je zlepšení situace. Přijít může obchodní úspěch nebo nové studium. Důležitým aspektem je spojení s přírodou a proto mohou cítit nutkání znovu se propojit s přírodním světem procházkami, zahradničením nebo trávení času se zvířaty. Jestliže hledají oporu, najdou ji ve své rodině a mezi nejbližšími přáteli. Opatrnost je třeba při navazování nezávazných a polétavých vztahů – výsledkem by mohlo být pouze trápení!

Panna (23. 8. – 23. 9.)

Klíčová slova: vítězství, rozhodnutí, průlomy, srozumitelnost

Panny budou upevňovat své jistoty ve všech oblastech – pracovní, partnerské, finanční. Pokud nějaká situace přešlapovala na místě, dojde k průlomu – rychlému, důležitému rozhodnutí, které přinese prospěch. Také spatří svou situaci naprosto jasně a budou vědět, co mají udělat. Čeká je úspěch a úspěch je produktem chytrosti. Cokoliv bude možné, pokud na to zaměří svou mysl
a nechají zazářit svou inteligenci. Ovšem tento čas je bude tlačit k jasnému vypořádání se s minulostí a oni budou přesně chápat, jak pokročit kupředu. Opatrnost na dalekých cestách, letištích – možnost ztráty!

 

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Klíčová slova: přátelství, představivost, jemnost, okultní schopnosti

Váhy čeká v létě zábava, hravost a uvolněné přátelství. Budou se učit vyjadřovat dobře své pocity a emoce. Naváží nová přátelství a mohou potkat temperamentního, hovorného a dokonalého společníka – mladého duchem. Mohou prožít velmi tvořivý čas a sdílet s druhými své nápady a sny. Jejich intuice bude na vysoké úrovni a mohou ji zdokonalit. Opatrnost je třeba při opalování –pozor  na citlivou pokožku!

Štír (23. 10. – 22. 11.)

Klíčová slova: pokušení, vztahy, svoboda, pletky, pouta

Štíři budou mít v létě příležitost vymanit se z pout, jež je omezují. Mohou to být: vztah, který nikam nevede, materializmus nebo závislost, která je uzamyká v koloběhu provinilosti… Dostanou možnost opustit staré vzory a uvolnit svou energii a spatřit pravdu. Budou mít moc kdykoliv změnit svou situaci. Získají nadhled a posílí tím svou sebedůvěru. Za práci na sobě je čeká odměna. Opatrnosti je třeba ve vztazích – neusněte na vavřínech, vždy je co zlepšovat!

Střelec (22. 11. – 22. 12.)

Klíčová slova: oddanost, soucit, vědomosti, učitel

Střelci budou v létě často žádáni o pomoc, či radu. Mohou potkat ideálního přítele nebo partnera. Okolí po nich bude chtít upřímné vyjadřování pocitů
a bude je stavět do role učitele nebo duchovního rádce. Dostanou se do situací, kdy bude zapotřebí zapojit soudnost.  Budou prohlubovat svou intuici a čerpat ze zkušeností. I v létě se mohou mnoho naučit a to zejména o mezilidských vztazích. Opatrnost bude třeba při podepisování dokumentů – poraďte se s odborníkem!

 

Kozoroh (21. 12. – 19. 1.)

Klíčová slova: podpora, bohatství, rodina, láska

Kozorohy čeká v létě rodinné štěstí a finanční stabilita. Proudí k nim finance – mohou přijít od starší generace jako dar nebo dědictví nebo i svatební dary. Pokud budou slavit výročí nebo zásnuby, měli by tomu věnovat hodně pečlivosti a pozornosti. Ti, kteří odchází do penze, mohou dosáhnout svého snu, jako je renovace domova nebo přikoupení nemovitosti. Opatrnost na zdraví – nepodceňujte alergie a dávejte si pozor na cestách!

Vodnář (19. 1. – 19. 2.)

Klíčová slova: odhodlání, síla, přísnost, hrdost

Vodnáře čeká léto naplněné tvrdou prací a odhodláním. Mají silnou pozici,
a přesto mohou cítit potřebu se bránit a dokazovat, že si své postavení zaslouží. Museli bojovat, aby se dostali tam, kde jsou a tak vykazují známky únavy a bude třeba přestat se stresovat a naučit se odpočívat. Mohou být hrdí na to, čeho dosáhli, jen jim to bude muset jejich okolí připomenout. Je třeba se těšit na budoucnost. Opatrnost ve vztahových záležitostech – nedělejte ukvapené závěry a rozhodnutí!

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Klíčová slova: požehnání, hojnost, odměny, úspěch

Rybám se v létě splní jejich přání, budou úspěšné a štědré a podělí se o to, co mají, s rodinou a přáteli. Budou jen krůček od splnění touhy jejich srdce. Mohou si užívat příjemnou energii léta a sdílení se svými nejbližšími a plnit si svá přání – stačí jen požádat své andělské průvodce o pomoc.  Pozor na osoby, pro které může být těžké přijmout jejich štěstí, zejména pokud samy zrovna mají nějaké potíže. Mohou se potkat se žárlivostí a závistí. Opatrnost bude zapotřebí při práci a zacházení s ostrými nástroji – nebuďte zbytečně zbrklí!

 

Ceňte si toho, co máte, pečujte o to, co chcete, aby rostlo a prožijte

 láskyplné léto plné slunce a pohody se svými nejbližšími,

to vám, milí čtenáři, upřímně přeji

Naveena – Gabriela Holčáková

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top