skip to Main Content
+420 774 661 829 stranky@kranti.cz Z technických důvodů nejdou objednat do 05/20 některé produkty

Když se děje něco hodně těžkého a lepí se na nás další a další

cituji z korespondence:

Milá Kranti,

co do života přitahuji…je mi to jasné a už to říkala i moje maminka – samé průšvihové záležitosti. Ve třech letech jsem dostala polio, ochrnula, celý život se peru s následky, zemřel mi syn, mám dvě dcery, dnes obě nemocné, jednu hodně vážně…ale peru se s tím vším jak umím, mám život ráda, ale není to procházka růžovým sadem, za každou lepší chvilku platím dost vysokou cenu, ale kde je problém nechápu, nejspíš asi někde ve mně.

Dobrý den paní Kranti ,
moc vám děkuji za zprávy od vás . Dnes když jsem uviděla nadpis „co do života přitahuji “ , první co mě napadlo „samé průšvihy , zklamání ,boj . Na vysvětlenou – rozvod rodičů , komplikovaný porod syna , který prodělal dětskou mozkovou obrnu , porod mrtvé dcery , onemocnění manžela , který svůj boj s nemocí prohrál , operace kolena , po které jsem dostala výpověď pro nadbytečnost , zjištěná nemoc z povolání , díky které nemůžu přes veškerou snahu najít práci , každý měsíc musím vystačit s 6000kč . Tudíž jeden velký průšvih . To není litování , to je konstatování .

arrow

děkuji  za upřímnou zprávu, ano rozumím vám.Ty největší zázraky většinou udělají ty nejmenší krůčky. Vraďte se ještě na týden, deset dní či měsíc k tomuto poselství, tam je důležitý klíč, k vaší změně. “ Je třeba, abyste si vážili každé části svého životního příběhu jakožto momentu zásadního pro váš nejvyšší rozvoj.“ Pracujte s tím a sbírejte co každá ta těžká zkouška vám přinesla mimo tíhy, nového a pozitivního. Seznam toho těžkého je vypracován, aby mohlo dojít ke změně vaší reality, je čas vypracovat poctivě seznam druhý, ten pozitivní. Pak se teprve uvolní moudrost a může provést vaší životní změnu. Jsem s vámi. S láskou Kranti

1 komentář k zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top