skip to Main Content
+420 774 661 829 stranky@kranti.cz Na objednání osobní konzultace v Oslovicích volejte 774661829, nebo napište SMS, zavolám vám. Těším se na setkání s vámi Kranti.

Hirudoterapie informace

LÉČEBNÝ EFEKT HIRUDOTERAPIE

HISTORIE LÉČENÍ

O PIJAVICI LÉKAŘSKÉ

INDIKACE A KONTRAINDIKACE TERAPII

CERTIFIKÁT

PŘÍPRAVA NA TERAPII

FOTOGRAFIE Z LÉČBY

OBJEDNÁNÍ A CENÍK

KURZ OSOBNÍ APLIKACE PIJAVIC

 

MOŽNOSTI LÉČBY – PROGRAMY:

PROGRAM – DETOXIKACE ORGANIZMU

Detoxikační program je vhodný pro nastartování samoléčivých schopností organismu, jako jarní a podzimní očista. Při velké únavě a častém onemocnění, při stresu, po terapii na odstranění vedlejších účinků z léků. Pro zdravého člověka v rámci prevence. Při prvním setkání domluvíme průběh terapie a zároveň aplikujeme první 1 až 4 pijavičky dle dohody.

 

PROGRAM – TERAPIE NA KŘEČOVÉ ŽÍLY

Terapie na křečové žíly je nejrozšířenější terapií v hirudoterapii. Léčit můžeme různá stadia nemoci.  Léčení preventivní je vhodné i po prodělané operaci křečových žil. Počet sezení a počet pijavic je individuální. Při prvním setkání domluvíme průběh terapie a zároveň aplikujeme první 1 až 4 pijavičky dle dohody.

 

PROGRAM – LÉČENÍ KOŽNÍCH POTÍŽÍ – EKZÉMY

Hiruditerapií můžete zlepšit ekzémy, lupénku, různé kožní potíže. Aplikace se provádí do míst s postižením a do míst na celkovou detoxikaci. Počet sezení a pijavic je individuální. Při prvním setkání domluvíme průběh terapie a zároveň aplikujeme první 1 až 4 pijavičky dle dohody.

 

PROGRAM – PODPORA IMUNITY

Časté nachlazení, záněty dutin, chronické rýmy, záněty průdušek, velká únava, prodělaná borelioza a další zdravotní potíže, můžete řešit mimo jiné i hirudoterapií. Počet aplikací a pijavic je individuální. Při prvním setkání domluvíme průběh terapie a zároveň aplikujeme první 1 až 4 pijavičky dle dohody.

 

PROGRAM – LÉČENÍ GYNEKOLOGICKÝCH POTÍŽÍ

Gynekologické problémy, předmenstruační syndrom, menopauza, výtoky, cysty, myomy a další potíže je možné léčit hirudoterapií. Pijavičky se přikládají na podbřišek a na křížovou oblast. Počet sezení a počet pijavic je individuální. Při prvním setkání domluvíme průběh terapie a zároveň aplikujeme první 1 až 4 pijavičky dle dohody.

 

PROGRAM – NA BOLESTI KLOUBŮ, PÁTEŘE

Aplikace pijavic se provádí přímo na místa bolesti a na jednotlivé meridiány a páteř. Počet aplikací a pijavic se určí individuálně při první konzultaci a po vašich prvních zkušenostech. Při prvním setkání domluvíme průběh terapie a zároveň aplikujeme první 1 až 4 pijavičky dle dohody.

 

PROGRAM – TERAPIE NA VAŠÍ DIAGNOZU

Máte zájem o terapii pijavicemi na vaše zdravotní problémy a nejste si jisti, zda je terapie pro vás vhodná? Napište mi a já vám vše vysvětlím.

 

 

This Post Has One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back To Top