Akce – výklad karet do konce roku

tarot cards and candle

VÝKLADEM KARET DO KONCE ROKU

získáte
vhled do oblasti lásky, zdraví a peněz na měsíce říjen, listopad a prosinec a jednu kartu –  jako radu pro vás

zjištění: zda žijete v souladu se svou duší a jste v souladu s plánem vaší cesty

  Tento výklad Vám může pomoci uvědomit si, na co si máte dát pozor, jaké máte udělat rozhodnutí, co vás čeká. Pokud je to s vámi a osudem v souladu, nemusíte nic měnit a necháte vše plynout. Pokud cítíte, že vám určité situace, které jsou ve výkladu vadí a nechcete je prožít, dostáváte tímto informaci, že je třeba něco udělat, pro změnu vašeho energetického vyzařování, aby jste si situaci do života nepřitáhli. Jakmile na sobě zapracujete, pochopíte souvislosti, získáte nadhled, měníte si osud sami a můžete změnit i význam tohoto výkladu.

 Součástí výkladu karet do konce roku je i modlitba a žádost ve jménu světla a lásky o nadhled ve vašem životě. K tomu slouží poslední list tohoto dokumentu. Ten v čas modlitby spálíte a tím dáte do příslušných sfér informaci o vašem souhlasu.


Při výkladu karet používám vykládací karty Lenormand a své intuitivní schopnosti. Pokud máte o výklad zájem vyplňte objednávkový a platební formulář. Do políčka poznámky napište vaše datum narození. Zvolte způsob platby. Výklady zpracovávám dle došlých plateb, nejdéle do 20ti dní od připsání platby.

Těším se na společné sdílení.

S láskou Kranti

[javascript][/javascript]

 

Komentáře jsou zavřené.